-
Błędy DME/DDE
Niestety nie zachodniopomorskie ale jak będę w tamtych okolicach to na pewno sie odezwę w sprawie tego Tysiąca który mi został w kieszeni :cool2:
-
Błędy DME/DDE
Dzięki Jack79 na Ciebie zawsze można liczyć :cool2: dam rade inpą sprawdzić czy wina leży po stronie sterownika czy świec ? bo nie bardzo chce oddawać auto do serwisu z powodów Ci znanych (by znów nie chciał kokpitu rozbierać :duh: )
-
Błędy DME/DDE
Tak dziekuje szukam ale jestem tu dopiero 3 dzień i nie bardzo jeszcze odnajduje sie tu na grupie ale dziekuje za sugestie .
-
Błędy DME/DDE
Witam już raz mi pomogliście więc proszę o kolejną pomoc dotyczącą błędów w e90 320d DME/DDE (błędy z czytane z inpy to 4212-4222-4232-4242) czy to są błędy sterownika świec czy czegoś innego ?czy podejmować sie od razu wymiany sterownika czy szukać przyczyn gdzie indziej i czy te błędy moga być związne z programem zwiększającym moc silnika Dziękuje za wszelkie sugestie i wskazówki . :lol:
-
Klapy nagrzewnicy
Teraz zastanawia mnie kolejna rzecz czy serwis który zajmuje się konkretnie marką bmw po podłączeniu interfejsu i z czytania błędów nie wiedzieli nie umieli zdiagnozować błędu czy po prostu chcieli mnie naciąć na 1000 zł robocizny plus części bo umówiłem sie na poniedziałek że im auto rano podrzucę i w środę prawdopodobnie do odbioru by był :duh:
-
Klapy nagrzewnicy
No Panowie jesteście wielcy K...w środę byłem w serwisie podłączył komputer zainkasował 100 zł popatrzył poszperał i stwierdził że bez rozbierania kokpitu nic nie zrobi żeby szykować 1000 zł więc cóż umówiłem sie na poniedziałek bo zima idzie i nie da rady z zaparowanymi szybami jezdzić a wczoraj mnie podkusiło aby tu na grupie sie zalogować i co i z waszą pomocą ruszyło wszystko klapy działąją :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: jeszcze raz przed chwilą odpiąłem wszystkie wtyczki tylko na odpalonym silniku wpoiłem je z powrotem i wszystko ruszyło i 1000 zł w kieszeni został :norty: jeszcze raz wielkie dzięki może uda mi sie wam kiedyś zrewanżować :D
-
Klapy nagrzewnicy
już rozbierałem panel na samym początku klapy jak były zamknięte tak są nadal podpięcie interfejsu diagnostycznego i próba restartu tzn automatycznego ustawienia klap tez skutku nie przyniosła klapy nawet nie drgnęły zachwile jeszcze raz sprawdze wszystkie wtyczki ale obawiam się że bez zdjecia całego kokpitu sie nie obejdzie :duh:
-
Klapy nagrzewnicy
Tak auto wyjechało z tym panelem z fabryki
-
Klapy nagrzewnicy
Z tego co ja wiem to pierwszym silniczkem jest ten przy nagrzewnicy od mieszania ciepłego i zimnego powietrza i nie ma tam dostępu bez wyjęcia kokpitu niestety Ale wielkie dzięki za pomoc teraz jestem o te pare silniczków klap i czujników mądrzejszy :duh:
-
Klapy nagrzewnicy
...podpinałem pod komputer żaden nie chciał ruszyć próbowałem je restartować zero efektów z tego co się zorientowałem czytając posty na forum odpowiada za to ten główny silniczek od mieszania powietrza przy nagrzewnicy tylko zawsze myslałem że jak jeden padnie to reszta będzie działać
-
Klapy nagrzewnicy
To trzeba się dobrać do silników z tego co przeczytałem czy może ktoś wie czy trzeba sciągać cały kokpit czy może jest inny tam dostęp do silniczka klap od nagrzewnicy ?
-
Klapy nagrzewnicy
climatronic 2006 01ostatnia po lewej stronie dmuchawa pracuje ale żadnego silnicza od klap nie słychać aby pracował
-
Klapy nagrzewnicy
Na wstępie chciałbym sie przywitać ......przekopałem forum ale nie znalazłem odpowiedzi jak gdzieś juz coś było to bardzo bym prosił o przekierowanie (jestem tu nowym użytkownikiem więc prosze o wyrozumiałość )....problem dotyczy e90 klap nagrzewnicy panel świeci ale żadne klapy nie pracują brak nawiewu wieje tylko z tyłu od pasażerów Moje pytanie brzmi czy jak uległ uszkodzeniu jakiś silniczek sterujący klapami to wszystkie klapy przestają działać (tzn połączone są szeregowo?) podłączałem inpe takie błędy mi wyskoczyły 9C56/9C5F/9C62/9C48/9C49/9C4A/9C4B/9C4C wykasowanie ich nic nie dało :roll: