O dzięki, ja ślepy jakiś jestem. :) Jeszcze jedno pytanko, wystarczy że kupię odpowiedni olej i uzupelnie po prostu wlewając czy tak jak koledzy pisali w innym temacie że trzeba samochód podnosić, wężyk od zbiornika odłączyć i wylać wszystko itd?
Czesc. Nie mogę zlokalizować zbiorniczka na płyn do wspomagania. Mógłby mi ktoś wskazać na zdjęciu gdzie to ustrojstwo jest ? Samochód zaczął wydawać dziwne buczenie podczas skręcania i podejrzewam że albo pompa wspomagania albo brak płynu w zbiorniku i szaleje wszystko. BMW e46 320d. Poniżej link do fotki komory silnika. https://zapodaj.net/2058ad8ce49c3.jpg.html Za pomoc dziękuję:)
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.