Może masz rację, że to komputer. Zastanawiam się tylko dlaczego po rozgrzaniu skrzyni jest wszystko ok. Może jakieś zimne luty w kompie czy na złączach. A może to elektrozawory w skrzyni. Olej Dextron znany jest z tego, że bardzo zmienia swoją gęstość w zależności od temperatury. W każdym razie spróbuję znaleść kompa i podmienić. A może dolać jakiegoś szuwaksu do środka? Co o tym myślicie?