Wybór hybrydy nie powinien opierać się jedynie na "sportowych" osiągach. Każdy powinien sam dla siebie przekalkulować sens zakupu auta które z zasady powinno być użytkowane głównie (czytaj - zdecydowana większość) w mieście ! Ja jeżdzę 90% w mieście, dziennie max 40-50 km, ewentualnie w weekendy trochę więcej, dlatego zdecydowałem że 330e powinna zmienić na plus moje odczucia co do faktycznego spalania. I nareszcie jadąc w korku w codziennie jeździe do i z pracy mam satysfakcję jak dojeżdzam do domu czy do pracy ze spalniem 0,0l. Magia.