Odpuszczam ten egzemplarz, ciśnienia nie mam i mogę spokojnie szukać dalej. Za dużo niezgodności. Nie chcę też auta po chiptuningu którego sam nie zleciłem w znajomym warsztacie. Dzięki za pomoc i szukam dalej :-)
Witam serdecznie, Co sądzicie o tym aucie? https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-lift-kombi-185km-2011skora-krem-led-187tys-zadbana-doinwestowana-ID6BurhS.html Pozdrawiam Maciek
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.