Kupiłem ją... umówiłem się z mobilnym rzeczoznawcą który za 350 pln prześwietlił furę na wylot łącznie z historią serwisową, podpięciem pod kompa itp itd... Koleś dysponuje mega precyzyjnymi informacjami. Malowana była tylko maska... reflektory oba oryginalne. Wygląda tak jakby walnął w jakiś słupek czy coś takiego. Reszta elementów nigdy nie malowana konstrukcja i geometria podwozia nie naruszona. Generalnie polecam usługi takich rzeczoznawców... pomógł w negocjacjach ceny, więc sam na siebie zarobił!