silnik co pewien czas spada z obrotów, jak by się dławił, następnie powraca do normalnej pracy. czytając różnego rodzaju informacje wnioskuję, że to nieszczelny układ dolotowy. autko było u mechanika 3 razy ale sobie bie poradził dlatego szukam polecanego mechanika z Warszawy
witam zakupiłem autko, pojawiły się błędy P0174 i P0171 - zbyt uboga mieszanka. Mechanik sprawdził sondy - pracują, sprawne, przepływomierz - pracuje, egr sprawdzony a błędy nadal są. usterka objawia się tym, że silnik N51 spada z obrotów. Szukam zaufanego mechanika w Warszawie, który poradzi sobie z usterką
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.