Witam, Mam w posiadaniu E46 z silnikiem 1.9. Od jakiegoś czasu walczę z problemem, który nie chce ustąpić. Samochód ma problemy z odpalaniem, ale tylko wtedy gdy się rozgrzeje. Gdy jest gorący nie ma możliwości jego odpalenia i trzeba czekać conajmniej godzinę czasu. Wymienione zostały świece, kable, czujnik wałka rozrządu i położenia wału lecz problem nie znika. Co jeszcze może być przyczyną takiego stanu rzeczy ? Z góry dziękuję za pomoc.