Witam, Od jakiegoś czasu mam F36 428i z USA, Została zrobiona konwersja na PL i wgrane nowe mapy, jednak Nawigacja nie może odnaleźć swojej lokalizacji... po podpięciu pod kompa widać że moduł Combox jest nie sprawny. Czy w nim może tkwić przyczyna? Dodatkowo tez wywala błąd od systemu SOS w samochodzie... Dodam że mam NAVI Profesional NBT EVO. Z tego co udało mi się ustalić ten moduł jest gdzieś przy tylnym lewym nadkolu od strony bagażnika, wie ktoś może jak się do niego dobrać?