Witam. Zaobserwowałem dziwne dźwięki spod auta (trudno określić lokalizacje, ale wydaje mi się, że to gdzieś po środku auta). Występują one w momencie kiedy np rozpędzam się, dodaje gazu i i puszczam pedał gazu - po ok sekundzie dwóch jakby coś pod podlega tarło. Nasila się kiedy jest deszczowo, wilgotno. Czy ktoś ma pomysł co to może być. Auto ma x-drive, nie wiem czy ma to znaczenie. Jestem trochę zielony w temacie. Może u kogoś występowało coś podobnego?