Witam Panowie i Panie Mam zagwostkę, mianowicie mam zwykłe naleśniki manualne, upatrzyłem sporty w elektryce z pompowanymi lędźwiami i chciałbym je założyć u siebie, co muszę dokupić oprócz foteli, jakie rzeczy sprawdzić i na czym będzie to mniej wiecej polegać, tylko przełożenie foteli i podłączenie pod wiązkę która jest ? Czy wiązkę trzeba też dołożyć i jakoś to kodować? Moduł komfotru będzie pasował czy też trzeba go sprawdzić ? Proszę o wyczerpanie tematu bo nie chciałbym wydać kasy bez sensu zeby leżały w garażu :D :mrgreen: