Skocz do zawartości

KocurE39

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ok dziękuje. Wie ktoś może jak się zabrać za jego wymiane?
  2. Gaśnie rzadko właśnie. Muszę podjechać znowu na komputer i sprawdzić bo po wymianie wałka nie pokazyl zadnych bledow.
  3. Witam mam problem ze swoją E39 m54b22 2002 rok a mianowicie gdy się nagrzeje to nie ma mocy, czasem szarpie i gasnie na wolnych obrotach po czym ciezko ja odpalic. Pojechalem na komputer i wyszly 4 bledy: -polozenia walka rozrzadu wlot -polozenie walka rozrzadu wylot -czujnik pollzenia walu korbowego -pomiar czasu segmentu korby Wymienilem czujnik polozenia ssacy, pomoglo na 200 km i problem wrocil. Oczywiscie czujnik oryginalny. Mial ktos taki problem? Dziwne ze 3 czujniki padly na raz. Pozdrawiam
  4. Dzięki panowie, okazalo sie, że pompa padła.
  5. Właśnie chodzi o to, że nie wyje.
  6. Witam, posiadam BMW E39 520i (170 km) z 2002 roku i mam z nim nastepujący problem a mianowicie od kiedy go kupiłem ciężko chodziła kierownica, ale nie było to uciążliwe, ale czasem jak mocniej ją przegoniłem (np. drugim i trzecim biegu do max obrotów) to jakby odcinało mi kierownice na chwile, tak jakby samochód był zgaszony, nie szło praktycznie kręcić kółkiem, ale po chwili wracało wszystko do normy. Niestety ostatnio jechałem i nagle przestało działać wspomaganie tak, że bardzo ciężko się kręci a przy postoju i małych predkosciach jest to niemal niemozliwe. Dodam, ze plyn jest. Pozdrawiam i prosze o pomoc

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.