Witam. Wiem że podobnych postów jest cała masa ale nie znalazłem nic podobnego do mojej usterki. BMW E46 3.0d 184km manual, polift mam taki problem z bunią na zimnym jak depnę fajnie idzie i nic się nie dzieje ale jak się zagrzeje słuchać gwizd z okolic turbo i tak samo na postoju między 1700/3500 obr , wszystkie węże zmienione na nowe ,intercooler FMIC silikony, no i oczywiście nie ma tej mocy. :( Może ktoś miał podobny problem z góry dzięki za odpowiedź!