Witam. Posiadam BMW f01 3.0d i mam problem z temperaturą silnika.Mianowicie na zegarach pokazuje mi ciągle za wysoką temperaturę nawet po nocy dodatkowo po odpaleniu od razu startują wentylatory oraz silnik nie równo chodzi na wolnych obrotach. Po podłączeniu pod taki słaby komputer pokazuje uszkodzony czujnik.A pewnie jest ich kilka.Słyszałem też że może być to wina wiązki.Czy ktoś z Was miał taki problem?Chodzi o to że mechanika mam ogarniętego dopiero na przyszły tydzień i może udało by mi się to samemu jakoś przeskoczyć