Część. Mam problem z E91 330d. W mojej BMW wyskoczył błąd 4620 monitorowanie cisniena szyny, odchyłka ciśnienia. Zerowalem wartości adaptacyjne tego czujnika i było git przez dwa tygodnie. Jednak błąd powrócił i teraz w żaden sposób nie idzie go skasować ani zerowac wartości. Jest ograniczoną moc. Droga dedukcji wykluczylem dwa czujniki na listwie. Pompa wysokiego ciśnienia nowa. Miał ktoś z was podobny problem ?? Jakieś porady, opcje??