Witam, Przegladalem forum, a takze zasoby internetu i niestety nie moge znalezc schematu klamki do bmw e90 2011. Mam taka przypadlosc, ze od wewnatrz drzwi kierowcy dziala, od zewnatrz nie. Wyjalem klamke, jednak jak wkladam klamka luzna. Otwieranie szyby daje odglos metaliczny. Wiec spadla pewnie linka do ciegla. Niestety nie mam nigdzie informacji jak ja zalozyc. Czy ktos moze poratowac jakims zdjeciem lub manualem? Dziekuje za pomoc!