Witam wszystkim przymierzam się do zakupu E87 120d 120kw 163ps rok 2005 Auto będę kupowała w Niemczech i znalazłem ładna z przebiegiem 213 tysięcy chciałbym dowiedzieć się jak odróżnić silnik czy to m47 czy n47. Oczywiście google troche pomogło i prawdopodobnie jest to M47 ale chciałbym was się jeszcze zapytać czy napewno. Druga sprawa co warto zrobić w najbliższym czasie napewno turbo do sprawdzenia bo ponoć pada często. Rozrzad jest lepszy nic w n47 czyli nie muszę nic robić jak nic się nie dzieje. Jak będę oglądał auto naco zwróci uwagę ??