Witam, pacjent e91 2.0d mam taki problem, na rozgrzanym silniku podczas jazdy na wprost miga trakcja, nie reaguje na gaz. Dodam, że na zimnym nic takiego nie występuje, ktoś coś poradzi? :(
Witam, na początku zaznaczę, że jestem laikiem motoryzacyjnym stąd wychodzę do was z prośbą o zerknięcie i podaniem ewentualnej przyczyny takich odgłosów z autka :)
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.