Witam problem zaczął się od spadku napięcia i palenia na szelki spaliło moduł komfortu nic nie działało po wymianie modułu ( w sumie regeneracji ) przestało mi ładować kluczyk jest to zweryfikowane przez fachowca od kluczyków po prostu indukcja nie daje prądu nie znalazłem nigdzie na forum wiec pytam czy moduł komfortu jest również odpowiedzialny za ładowanie kluczyka czy też będę miał kas do wymiany auto dopala i jeździ bez problemów proszę o jakieś rady