Witam! Mam problem z tempomatem po przekroczeniu 100km/h Wyskakuje błąd „ Cruise control function faulty” i tempomat przestaje działać. Dodam ze auto nie traci mocy zero roznicy po prostu tempomat nie działa. Niestety nie mam szybkiej możliwości podłączenia auta pod komputer wiec szukam pomocy tutaj może ktoś już kiedyś miał z was taki problem. Z gory dzięki za pomoc ;)
1 odpowiedź
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.