Witam, Mam problem. Szyba od strony pasażera nie chce mi się zamknąć spowrotem. Jest upieczona do samego dołu. Kiedy naciskam przycisk zamknięcia słychać kliknięcie(dźwięk) ale nadal się nie zamyka. Postanowiłem odezwać się w tej sprawie na forum i podjąć tego sam. Mieszkam w stanach i chłop powiedział że to regulator i $550 za to weźmie. Dzięki za pomoc!!! Pozdrawiam
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.