Witam. Chciałbym się poradzić. Planuję wymianę radia na chińczyka z Androidem. Jednak ostatnio miałem taki problem że rozkodowało się radio i nie mogłem odpalić auta. Od kolegi z forum dowiedziałem się że mam radio połączone z immo,a pin zapisany w tunerze który jest osobno w bagażniku. Problem rozwiązałem przez wymiane wymianę bezpieczników które nie wiadomo dlaczego były zamienione. Moje pytanie. Czy mogę założyć takiego chińczyka i nie będzie problemów z kodem? Może ktoś montował i może polecić sprzedawcę?