Witam ! Posiadam BMW 730d 2004r. Od jakiegos czasu mam problem z rozruchem rogrzanego silnika, jak zimny pali od razu, przejade 10km odczekam minute i musi bardzo długo kręcic i dopiero wtedy odpala. Błędy jakie wywala: 4560 monitorowanie ciśnienia szyny odchyłka zasilania i 4B90 monitorowanie cisnienia szyny, cisnienie zbyt niskie podczas uruchomienia Z góry dziekuje za pomoc !
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.