Witam Rozważam zakup bmw f30/f10 rocznik 2013/2014 o oznaczeniu 328/528 (2l PB 245km) ze skrzynią automatyczną, przebiegiem do 120tyś km. Nie zbyt dobrych opinii na temat tego silnika się oczytałem i chciałbym się zapytać dokładniej co do awaryjności tej jednostki oraz serwisowania, nie ukrywam, że bardziej podoba mi się f30. Na ogłoszeniach widnieje dużo samochodów z USA czy warto zakupić? Budżet na samochód między 80-90tyś. /patrzyłem również na 2l 184km, lecz różnica w spalaniu jest "chyba" nie wielka, aczkolwiek w ostateczności mógłby być 184 konny silnik