Witam. Mam pewien problem z NCS, w zeszłym roku na wiosnę było wszystko ok. Teraz gdy chciałem sobie zakodować BFD (brake force display) ,to gdy po wczytaniu profilu wybieram model (e89) i moduł przez który chcę się połączyć czyli CAS to wywala błąd "Vin is faulty". Jak znowu kliknę CAS to Vin sie wczyta ale znowu wywala błąd "FA is faulty", po paru próbach wszystko sie wczyta. Ale gdy wybiorę później moduł NFRM i chcę go sczytać to wywala błąd "error in CABD". Już nie mam pomysłu co by mogło byc przyczyną.