Zostawiam dla czytających Jak ktoś się zastanawia czy robić kod 96 czy E do B to cena za egzamin jak i sam egzamin jest taki sam więc najlepiej od razu E do B Ważna jeszcze kwestia co do ciągniętej przyczepy DMC samochodu musi być równa lub większa o 33% od DMC ciągniętej Przyczepy - nawet jeśli O.2 w dowodzie rejestracyjnym wskazuje większą wartość niż z przeliczenia DMC samochodu dzielone na 1,33 to zawsze ta wartość mniejsza jest prawidłowa. ITD i drogówka dobrze znają ten przepis. Tu bardziej szczegółowo o co kaman :) https://www.autodna.pl/blog/holowanie-przyczepy/