Witam, czy ktoś może wie jaki przepływ powietrza powinien być na wolnych w N42 1.8 ? Szukam nieszczelności i nic nie znalazłem zastanawiam się czy przepływomierz dobrze wskazuje. Mam błędy związane z uboga mieszanka ,korekty długoterminowe były na 25% i wywalił check, po skasowaniu jeżdżę tylko na benzynie i rosną w tej chwili ponad 15%... Sprawdzam prostym interfejsem na razie nie mam dostępu do inpy.