Witam będzie to mój pierwszy post tutaj , także witam szanowne grono bemkarzy;) Mam taki problem że swoją 7 e66 735 zapalił się check engine i auto na zimny się trzęsie, podpięty został pod inpe i wykazało Adaptacyjna korekta mieszanki rząd 1 i 2. Autko jak chwilę postoju na P i jest odpalone to jest jakby spod wydechu plama benzyny i ja czuć. Co mogło się zepsuć? Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc.