Witam mam problem zerwałem półoś po czym wymieniłem na nowa firmy Starline po czym pękła znowu na przegubie lece do sklepu reklamowac. Reklamacja uznana dostałem nowa zamontowałem i jade sie przejechać i znowu strzeliła w tym samym miejscu :( powiedzcie mi co może byc nie tak bo juz zastanawiam sie czy to moj dyfer jest zły albo coś innego :) są tu jacyś znawcy tematu ?
Witam :) Od niedawna jestem posiadaczem BMW e36 w nadwoziu Coupe i pojawił sie pierwszy problem z którym nie mogę sobie poradzić. Mam elektryczny szyberdach i gdy chce go otworzyc to słysze że silniczek cyknie i dalej nic sie nie dzieje. wszystkie bezpieczniki sa ok co moze byc przyczyna ?
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.