witam szanowne grono :cool2: ja się dostosuje bo chętnie bym przyjechał ........................................................... przy okazji pytanko jest tutaj w grupie osoba która by za pomocą programu diagnostycznego w E46 po FL : - sprawdziła czy nie ma błędów - skasowała - uruchomiła dodatkowe opcje . oczywiście nie za darmo ale w rosądnych
Witam wszystkich forumowiczów !!! od wczoraj BMW serii 3 E46 316i pozdrawiam :)
4 298 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.