Witam padł mi zamek w drzwiach od kierowcy e46 coupe więc wymieniłem na inny ale od Anglika a nie europy i wszystko działa ładnie pięknie poza jednym ... gdy otwieram drzwi to szyba nie opuszcza się centymetr i po zamknięciu nie domyka. Co gorsze za którymś razem zadziala wiec nie ma tak ze nie dziala caly czaa tylko raz na iles otwarc sie opusci i domknie tak jak powinna.Macie pomysł z jakiego powodu? Czy to jest wina zamka ?