Kolego a możesz może mi wysłać link do któreś z końcówki, która jednak dała by taki efekt, bez wywalania katalizatorów :) Niech brzmi to komicznie mi się naprawdę taki efekt podoba, więc prosił bym jakbyś mógł mi wysłał jakiś link ;)
Breras chcę po prostu przerobić wydech, aby chodził podobnie jak na filmiku, bardzo podoba mi sie takie brzmienie. I chciałem się dowiedzieć czy do takiego dźwięku trzeba wywalić wszystkie katy i dać prostą rurę, czy któryś z katów zostawić, po prostu ma chodzić jak na filmiku. Da radę ?
Witam, to mój pierwszy wpis na forum ;) Przechodząc od razu do tematu, jak to jest tam zrobione że to tak ładnie chodzi, chce w swojej bemce 3.0d taki dźwięk wydobyć tylko jak ? Zwykly przelot, prosta rura od kolektorów ? Oto link aby zobaczyć o jaki efekt mi chodzi:
Czekam na podpowiedzi ;)
9 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.