Dzięki za wskazówki :D Faktycznie wersja jest dość uboga, ale z drugiej strony za takie pieniądze nie oczekuję cudów - jak niektórzy wystawiają full opcja z 25 tys :roll:. Oględziny na żywo by najwięcej powiedziały, ale mam dość daleko i nie chciałem jechać na darmo. Poproszę o zdjęcia pod maską, chociaż niepokoi mnie trochę, że długo wisi.
Cześć, jestem na etapie poszukiwania E82, najlepiej 123d, ewentualnie 120d. Czy ktoś wie może coś na temat tego samochodu z Rzeszowa? https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-bmw-120-d-coupe-z-pakietem-stylistycznym-m-sport-ID6zQqXm.html#4aa1d79823 VIN: WBAUR31090VJ28163
Cześć, czy ktoś z was wie coś na temat tego samochodu? Do sprzedającego mam dość daleko, więc stwierdziłem, że najpierw zapytam tu, żeby nie jechać totalnie na darmo. edit: link mi się nie wkleił https://www.olx.pl/oferta/bmw-e90-lci-325i-330i-lift-CID5-IDx5O44.html#c759ba603e Już wszystko powinno być ok. :D
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.