Skocz do zawartości

Kemot29

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kemot29

  1. Rozumiem że kolega wiedzę fachową na temat motoryzacji czerpie z TVP info i Nowogrodzkiej :shock: B-tool expert zakupiony, do następnej regeneracji kilkaset kilometrów, odwieczną walkę dobra ze złem czas zacząć :norty:
  2. Odnośnie pierwszego wpisu właśnie sprawdzałem ilość pomyślnych regeneracji DPF w moim aucie przez aplikację btool i wyszło 81, przy moim przebiegu 31000km czyli wypalanie filtra średnio co 382 kilometry, silnik b47 190hp
  3. Filmik na YouTube 101 napraw gdzie Duda robi taką diodę w Fordzie Mondeo, wyraźnie mówi że niektóre modele BMW też grzeją lusterka podczas wypalania filtra. Ja tylko stwierdzam fakt że u mnie lusterka czasami grzeją bez fizycznej ingerencji kierowcy, nie wydaje mi się aby warunki atmosferyczne grały tu jakąś rolę, bo po co ogrzewać lusterka przy 25°C i słonecznej pogodzie. Może przy okazji skrobnę emaila do BMW z zapytaniem odnośnie tematu.
  4. Możesz podać jakiś inny sensowny powód dlaczego lusterka grzeją bez ingerencji kierowcy,z tego co wiem komputer przy wypalaniu filtra uruchamia ogrzewanie lusterek w celu zwiększenia obciążenia silnika, jeśli chodzi o sposób sprawdzenia to zastosowałem innowacyjną metodę, uchyliłem szybę i dotykałem tafli lusterka :lol: . Silnik rozgrzany, trasa, prędkość około 100km/h lusterko grzeje, po kilkunastu minutach przestaje grzać, nie jestem pewny w stu procentach ponieważ nie miałem podłączonego do auta stosu czujników i komputerów ale według mnie to jedyne sensowne wytłumaczenie.
  5. Ja zauważyłem że podczas wypalania PDFu włącza się ogrzewanie lusterek, czyli teoretycznie można jakąś diodę podpiąć w kabel i jest informacja że rozpoczął się cykl wypalania.
  6. Zmieniał ktoś z poziomu ekspert mode ID5 na ID6 lite?
  7. Kemot29 odpowiedział(a) na Kemot29 temat w F30, F31, F34, F80
    Skrót LL to left hand drive, left.RL to right hand drive, left.
  8. Kemot29 odpowiedział(a) na Kemot29 temat w F30, F31, F34, F80
    Dzięki za odpowiedzi, lampa wraca do sprzedającego
  9. Kemot29 opublikował(a) temat w F30, F31, F34, F80
    Witam forumowiczów, potrzebuję pomocy w kwestii lamp przednich LED zwykłych nie adaptacyjnych. Mam Anglika i zbity lewy reflektor, kupiłem używkę na eBayu okazało się że od Polaka i lampa jest kontynentalna LL, na mojej rozbitej oznaczenie RL. On twierdzi że sprzedał ich ponad setkę i to kwestia ustawienia. Proszę o pomoc czy da się ten reflektor ustawić aby świecił jak "angielski"

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.