Możesz podać jakiś inny sensowny powód dlaczego lusterka grzeją bez ingerencji kierowcy,z tego co wiem komputer przy wypalaniu filtra uruchamia ogrzewanie lusterek w celu zwiększenia obciążenia silnika, jeśli chodzi o sposób sprawdzenia to zastosowałem innowacyjną metodę, uchyliłem szybę i dotykałem tafli lusterka :lol: . Silnik rozgrzany, trasa, prędkość około 100km/h lusterko grzeje, po kilkunastu minutach przestaje grzać, nie jestem pewny w stu procentach ponieważ nie miałem podłączonego do auta stosu czujników i komputerów ale według mnie to jedyne sensowne wytłumaczenie.