WItam, jestem posiadaczem BMW E87, dzisiaj przez wichury w mojej okolicy na moje lusterko spadła mala galaz powodując rozpadniecie sie lusterka na czesci. Dramatu nie ma, po prostu obudowa i lustro odpadly, bez żadnych uszkodzonych elementów. O ile lusterko łatwo weszło na swoja prawidłową pozycje, to mam problem z ponownym włożeniem obudowy lusterka, szukałem jak tylko moglem, ale niestety nigdzie nie udało mi sie znaleźć żadnego filmiku/porady jak to dobrze zrobić. Może wy macie jakieś pożyteczne porady jak to można dobrze zrobic Pozdro