panowie to wygladą tak ze na wcisnietym sprzegle cisza. puszcze sprzeglo slychac chalas jak by skrzynia i wlasnie nie wiem . Jak ktoś moze to na słuchawkach to lepiej slychać .
Witam Panowie mam taki problem pacjent e46 330d 204 hp po programie na 250 hp Manula. Nalotu jakies 310 tys . Problem taki że słychać wyraźnie jakiś hałas skrzyni biegów lub sprzęgło nie wiem co to jest dokładnie może miał ktoś taki problem . Wstawiam link do filmiku https://youtu.be/LM8rl9BPCqs
7 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.