Witam, proszę o ocene i porady dot. poniższego egzemplarza. Czy należy zastanawiać się nad stosunkowo niskim przebiegiem? na co zwrócić szczególna uwagę? Może ktoś miał już okazję oglądać to auto lub korzystał z usług tego sprzedawcy? Auto z tyłu miało malowany błotnik/nadkole po obcierce. https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-3gt-320d-gt-m-pakiet-xenon-led-navi-2015r-fv23-ID6BvUQB.html#eefaea2611 Z góry dzięki :)