Treść opublikowana przez wojtek2299
-
E61 530xd egr
Myślę, że przy wyjęciu kolektora wywaliłbym od razu klapki a wtedy zazwyczaj też wywalają egr, więc myślę że to będzie dobry ruch
-
E61 530xd egr
Ona nie ma robionego żadnego programu na ten moment, wiem że dpf jest na miejscu tylko jedynie stuka ten egr masz może link do tego zaworu? To jest ten pierburg co kosztuje 320 parę złoty? i wtedy wszystko wróci do normy? myślę czy jest sens to wymieniać skoro znowu może paść, a tak to pozbędę się tego raz na zawsze
-
E61 530xd egr
tak nawet po ściśnięciu już dźwięk ustawał i nic się nie działo. teraz mam pytanie jak to lepiej załatwić? czy wymienić ten zawór i próbować w tę stronę czy może jednak wykodowac egr i wyjąć zawór? Znalazłem w mojej okolicy osobę co mogłaby zrobić to od ręki, auto posiada dpf
-
E61 530xd egr
Dziękuję wam za odpowiedź,
-
E61 530xd egr
Cześć, mam pytanie auto posiada ekologię na miejscu, jednak czasem słychać „kaczkę” oraz głuchy puk z okolicy kolektora, gdy naciśnie się zawór podciśnienia egr wszystko wraca do normy. moje pytanie brzmi tak, czy lepiej wykodowac egr i odłączyć zawór podciśnienia czy może po prostu go odłączyć a w komputerze nic nie zmieniać?
-
Pompka wody nagrzewnicy nr 0 392 020 069
Witam, po tych mrozach nie miałem ciepła podczas włączania ogrzewania. Pompka wody nagrzewnicy już nie domaga, mam pytanie orientuje się ktoś gdzie moge ją dostać? 0 392 020 069 nr jej
-
Xenony e46 320d orginalne
https://allegro.pl/oferta/osram-classic-xenarc-d2s-zarnik-35w-2x-lampka-usb-7646806208 https://allegro.pl/oferta/zarnik-d2s-5500-k-vertex-50-extra-power-9507453343 https://allegro.pl/oferta/zarnik-xenon-d2s-5000k-50-bmw-e39-1996-2004-9270035177 które z tych trzech będą świecić najmocniej oraz najdalej ?
-
Xenony e46 320d orginalne
a co sądzisz o tych co mają +50% power, one serio bedą mocniej świecic ?
-
Xenony e46 320d orginalne
Podeslesz mi link ? Bede wdzięczny
-
Xenony e46 320d orginalne
też o tym pomyślałem szukam miejsca gdzie się tym zajmują i podjadę tam, tylko jest pytanie czy np gdy kupiłbym żarniki te 150+ power to byłaby jakaś porpawa ?
-
Xenony e46 320d orginalne
te co posiadam teraz to amio 6000k
-
Xenony e46 320d orginalne
Witam, od pewnego czasu widzę że moje xenony coraz słabiej świecą. Rok temu w sierpniu zamieniłem żarniki bodajże na 6000k d2s. Czy to już problem odbłyśnika czy jednak nieoryginalnego żarnika ? Jak macie jakieś alternatywy na mocne i ładne światło to proszę dajcie nazwę żarników Pozdrawiam
-
E46 320d 2002, problem z elektroniką
mierzyłem po jezdzie z 20 minut, i swieżo odpalonym więc chyba tak i tak. nie wiem dziś wszystko było okej, zmierzyłem ile zżera akumulator z wszystkim wyłączonym było to 0,35 a wiec wartość prawidłowa możę to po prostu przypadek
-
E46 320d 2002, problem z elektroniką
wiesz co teraz miał 12,3 v wiec wydaje mi sie ze to różnie pokaże, najbardziej szkoda mi że to nowy akumulator a już sie rozładował... wydaje mi sie że rozrusznik jest okej, ale oddam go jeszcze i zobaczymyy tylko najgorsze ze myślałem że już wszystkko bedzie okej ale no niestety...
-
E46 320d 2002, problem z elektroniką
bez odpalonego ma 12v, z odpalonym 14 więc alternator cholera niby działa
-
E46 320d 2002, problem z elektroniką
przepraszam faktycznie trochę zagmatwane, nic nie pomogło wczoraj zostawiłem samochód dosłownie na 30 minut wracając ze sklepu i już nie odpalił tylkko charakterystyczne cyknięcie..
-
E46 320d 2002, problem z elektroniką
witajcie, mam straszną zagwozdkę. Pewnego dnia jak wracałem do domu auto zaczęło przygasać, odpalało z bardzo słabym kręceniem rozrusznika aż nagle wgl nie odpalił. Wymieniliśmy akumulator na nowy i jest znowu to samo, przy próbie odpalenia jest tylko cyknięcie. Akumulator znowu się rozładował. Wymieniliśmy kable masy bo były już zaśniedziałe i dalej problem się pojawia. Co może to powodować ?
-
Brak ciśnienia oraz nie pali na wszystkie cylindry E46 320D
niestety blok silnika uległ uszkodzeniu i zdecydowaliśmy się swapa na ten sam silnik, myślicie że uda się zamknąć w 3 tyś ?
-
Brak ciśnienia oraz nie pali na wszystkie cylindry E46 320D
Witam, w sobotę zjeżdżając z autostrady miałem problem z dodawaniem gazu, nagle auto zaczęło dziwnie trząść oraz ciężko chodzić. Odpala ale strasznie trzęsie i ciężko nim ruszyć. Dostałem dziś informację od mechanika, że brakuje ciśnienia na cylindrach oraz jedna ze świec była cała czarna wręcz spalona. Podobno silnik do wymiany, co mogę jeszcze zrobić zanim jednak podejmę decyzję sprzedaży jej za psi grosz ? Jest jeszcze jakaś szansa żeby zrobić ją po nie ogromnych kosztach ?
-
Dodanie AUX do C43 (po vinie)
Rozumiem że jest to transmiter wsadzany do gniazda zaplniczki tak ?
-
Dodanie AUX do C43 (po vinie)
Dopiero co zwalczyłem problem z światłami, więc pora na coś przyjemniejszego :D Mianowicie, nie rozbierałem jeszcze listwy i nie wyciągałem radia ale po wejsciu w menu, wygląda ono tak : http://prntscr.com/mskkcc Od razu dodam że wiem- jest mnóstwo tematów ale chciałbym coś konkretnie pod siebie. Co musiałbym kupić żeby jakość auxa była jak najlepsza a nie wręcz harczała ?
-
Prawy ksenon?
nie wiem jak to jest możliwe, wczoraj wróciłem, włączyłem i wyłączyłem światła ze 100x i zadziałało.. W poniedziałek jadę pod komputer, zobaczyymy co tam w trawie piszczy.
-
Prawy ksenon?
Witajcie, mianowicie mam taki problem że prawy ksenon nie świeci. Z tych rzeczy co wyczytałem to zrobilem tak: -zamiana stronami (prawy na lewą lewy na prawą działa) -zmiana żarników swieci tylko lewy -zmiana przetwornic stronami (swieci tylko lewy) -dzis znowu zmiana stronami nie swieci zaden? Po powrocie do normalności dalej nie świeci tylko prawy. Przetwornice są dobre, prawy ksenon nie raz mrugnie. Niestety nie wymienie zapłonnika bo nie posiadam takich narzędzi. Tutaj pojawia się pytanie, czy jak kupię nowy ksenon (całą lampę z migaczem bez wtryskiwacza bo swój jest dobry) to mam gwarancję że to zadziała? Model: e46, 2002r kombi 150km diesel Jeśli wiecie co tu możebyć winne to dajcie proszę znać
-
Kabel aux E46 2002r
Witam, wiem że takich pytań jest mnóstwo, ale potrzebuję konkretnej odpowiedzi dla mojego mkdeu Mam e46 z radiem bussines cd przycisk mode i m jest, czy podłącze do tego aux? Model radia z ukrytego menu SV 21-02 41
-
E46 WBAAL71080KE63849 Korekta.
wojtek2299 odpowiedział(a) na wojtek2299 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażsuper, napisałem pw.