Witam. Jestem od kilku dni w posiadaniu BMW E46, mój problem polega na tym, że na zimnym silniku gdy wrzucam tryb drive reakcja jest opóźniona i łapie dopiero po kilku sekundach (3-5 s), dodam, że gdy już złapie ten pierwszy raz to przy następnej zmianie problem znika i łapie już płynnie, od razu. Nie zmieniłem jeszcze oleju, poprzedni właściciel również polecał to zrobić, kilku mechaników również twierdzi, że to może być przyczyną, jakie jest wasze zdanie?