Pitu, pitu wymiana lamp przód i tył to dla ludzi o nieograniczonym portfelu, wystarczy wyłączenie obrysówek z przodu, wymiana przełącznika z przyciskiem na mgłe z tyłem i zaprogramowanie, dla nadgorliwych pozostaje wymiana soczewki w lewej lampie :)
Witam jestem szczęśliwym posiadaczem BMW f10 528 2012 z USA zawsze chciałem mieć coś z serii 3, a wyszło 5 :)
4 298 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.