Skocz do zawartości

Dudix 31

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dudix 31 odpowiedział(a) na Dudix 31 temat w E39
    Jednak pozostanę w takim razie przy tych 170 km. 15 tysięcy może bym zainwestował gdyby moje BMW było w lepszym stanie zewnętrznym chodzi tu dokładnie o pas tylni oraz jeden próg. Dodatkowo jest to benzyna bez gazu i nigdy go nie widziała ale 340 tys ma na liczniku to pewnie już kilka koni zdechło pod maską no i oczywiście przy takim przebiegu panewki korby i tłoki mogły by mieć ciężko wytrzymać jakieś znaczne przyrosty mocy. Wiem że to trochę odbiega od tematu ale ostatnio zmieniłem kierownice na multi i chciałbym się dowiedzieć czy gdzieś na terenie Katowic Sosnowca Dąbrowy Górniczej albo w okolicach jest ktoś kto by mógł ogarnąć temat aby działały mi klawisze do radia na kierownicy dodam że wcześniej nie miałem mutli a radio to jeszcze to na kasety lub ewentualnie jakie radio polecali byście zamiast tego które posiadam. Takie posiadam: ( https://www.olx.pl/oferta/bmw-e39-lift-radio-business-c53-plaskie-piny-CID5-IDvVI19.html#dd2ff14d17 )
  2. Dudix 31 odpowiedział(a) na Dudix 31 temat w E39
    Fajnie dzięki wielkie za podpowiedzi i oczywiście zgadzam się z kolegą moje BMW jest warte zaledwie może 5 tysi więc nie chce wchodzić w jakieś wielkie koszty.Wcześniej miałem przyjemność posiadać Fiata Coupe o mocy 305km więc ciężko mi się przyzwyczaić do braku mocy w bmw. Myślałem również nad swapem ale to też dość sporo pracy i koszty więc trochę pośmigam tym co mam a za jakiś czas może zakupie po prostu coś w oryginale z większą jednostką mocy. pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie tematem !
  3. Dudix 31 odpowiedział(a) na Dudix 31 temat w E39
    Aha super dziękuje za odpowiedz. Na 5 170 km to troszkę mało przy tym ile waży stąd myślałem że może dało by się coś dźwignąć moc. A mniej więcej jakie są koszty tego o czym wspomniałeś w odpowiedzi gdybym się zdecydował i o ile mocy można bezpiecznie podnieść bmw tak aby nie obciążać za bardzo tego silnika.
  4. Dudix 31 opublikował(a) temat w E39
    Witam forumowiczów tak jak w temacie chciałbym dowiedzieć się czy w bmw e39 523i 170km jest możliwość podniesienia mocy. Zastanawiałem się czy jeśli zmienił bym komputer na komp z bmw e39 525 (193km) to coś by zmieniło ? Bo z tego co się orientowałem są to te same silniki ale różnią się komputerem a co za tym idzie mapą. pozdrawiam !

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.