a ma to cos wspolnego ze nie mam jadu do 2,5 tys i jeszcze pytanko w moim silniku juz chyba nie ma elektrozaworu sterujacego turbo tylko jest nastawnik czy jego sie ustawia jakos czy wysterowuje
odgrzewam koltleta po dosc dlugim czasie ale u mnie te same objawy co kolega opisywal u siebie czy udalo sie uporac z problemem? bo ja juz mam dosc powoli bmw
20 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.