Hej, czy ktoś może wie po które stronie na szybie przedniej dla wersji w Polsce, czy też europie powinien być wybity znaczek producenta (Saint Gubin, etc)? Poszukuję przedniej szyby i raz widzę znaczek po stronie kierowcy, a raz po stronie pasażera. Więc chciałbym wiedzieć, która wersja jest prawidłowa dla nas. Z góry dziękuję za pomoc.
Cześć, planuję kupić do E92 320d (135kW) felgi 18x8, ET 35. Czy mogę do nich dobrać opony przód 225/40 a tył 245/35? Nie będzie tu nic trzeć (szczególnie tył), nie będzie jakiś problemów z tym, że przód i tył będzie miał troszkę różną średnicę? Z góry dziękuję za pomoc.
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.