Witam, czy można ustalić wstępną diagnozę, co może się dziać? Historia tego typu - Auto po całej nocy, lub nawet po dłuższym staniu w dzień, wsiadam do auta, wciskam pierwszy raz sprzęgło - wszystko super, delikatnie wchodzi, bez żadnych dźwięków. - Za drugim, trzecim i tak dalej.. wciśnięciu sprzęgła zaczyna skrzypieć. Zastanawiam się, czy to będzie coś mało kosztownego typu wysprzęglik, czy może coś poważniejszego? Dziękuję za pomoc