Witam serdecznie. Bardzo proszę o pomoc, wskazówki, cokolwiek... Dziś usiłowałam odpalic samochód (BMW 318 is) - za pierwszym razem w ogóle nie odpalił, za drugim natomiast usłyszałam gdzieś w okolicach silnika głośny huk i poczułam swąd spalenizny. Każdemu następnemu odpaleniu towarzyszy wariacja obrótów i odgłos jak gdyby gwizd, jakby powietrze gdzies dochodziło, nie potrafię dokładnie opisać... Jestem załamana, bo dziś święto i do jutra muszę się martwić Napiszcie chociaż co to MOŻE być, pocieszcie. Pozdrawiam.