Cześć. Posiadam bmw x3 3.0sd. Mam pytanko, czy istnieje możliwość by sprawdzić temperaturę oleju w skrzyni automatycznej? Czy da się to sprawdzić poprzez inpę, jeśli tak to jak? Czy są może jakieś aplikacje na telefon które mogłyby taką temperaturę pokazać? Jaki jest zakres temperatury roboczej skrzyni automatycznej? Pozdrawiam.
Dzień dobry, mam problem ze swoją panoramą w X3, czy działacie w Lublinie? Trochę do was mam, ale opinie mówią że warto jechać nawet taki kawał... Proszę o kontakt, pozdrawiam.
50 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.