Cześć do wymiany mam prawdopodobnie wyświetlacz head up cała instalacja została sprawdzona wyświetlacz mruga ale nie może się włączyć rocznik mojego samochodu 2009 e61. Teraz moje pytanie jaki rocznik head upa kupić czy od 2007 w górę czy przed lift też zadziała bezproblemowo. Ciężki temat z tymi wyświetlaczami brak jakiegokolwiek tematu w internecie po za tym ,że ktoś porostu nie umiał go włączyć, widocznie jest to rzecz która się nie psuje a ja mam porostu pecha : )