Witam problem z klapą bagażnika otóż jakiś czas temu wymieniłem wkładkę na bez kluczową więc kręci się wokół dalej przez siedzenia nie da się dostać do bagażnika a nawet jeśli to nie ma tam żadnego ukrytego czerwonego awaryjnego otwieranie elektryczne z kluczyka czy też z listwy zero reakcji dzwoniłem do fachowca ostateczne rozwiązanie wiercenie otworu? 250zł za zniszczenie!!!!! Pomocy!!!!!!!!!