Witam, jestem tu nowy, wiec jezcze nie znam wszystkich zasad - z góry sorry. Tak więc chcę się pobawić z moją BMW E36 2.5, chcę podpiąć ją do komputera i przetestować programami diagnostycznymi. Czytałem już kilkanaśnie postów, ale albo nie są już aktywne, albo nie wnąszą nic co by mnie interesowało, a dokładniej schemat takiego interfejsu. Ponieważ chciałbym zrobić go sam, więc jeśli koś wie, proszę o krótką i zwięzłą odpowiedz i by nie było niejaności google nie daje mi odpowiedzi na moje pytanai dlatego pytam :)