Mam pewien problem. Nie działa mi otwieranie klapy bagażnika ani z pilota ani z przycisku na klapie ani z przycisku od kierowcy. Błędu żadnego nie ma. Komputerem normalnie idzie otworzyć klapę i wszystko widzi, nie wyrzuca żadnego błędu nic. Elektryk powoli się poddaje moduł "fem, rem" podmieniane i sprawdzane wiązki etc również. Oprogramowanie pod fabrykę było cofane. I nic nie pomaga. Jakieś sugestie?